Analityk Kontraktów Handlowych

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Poszukujemy studentów IV/V roku lub absolwentów wydziału Prawa dostępnych do pracy w niepełnym wymiarze godzin (praca może być częściowo zdalna) od poniedziałku do piątku (wybrane dni).

Do Twoich zadań będzie należała analiza kontraktów oraz umów (komercyjne, publiczne, NDA, regulaminy) pod nadzorem Team Leadera. Jeśli sprawdzisz się w nowej roli możesz otrzymać propozycję dalszej współpracy lub udziału w innych projektach.

Dajemy możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu.

Realizowane zadania

  • analiza kontraktów handlowych, umów, Ogólnych Warunków Licencji
  • negocjacje z Kontrahentami na etapie Legal
  • przygotowywanie projektów pism windykacyjnych, procesowych.

Nasze oczekiwania

  • student IV/V roku lub absolwent Wydziału Prawa
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 (w mowie i piśmie)
  • zdolności analityczne, uważność i zdolności organizacyjne
  • dobra znajomość Prawa Cywilnego w zakresie kontraktów handlowych oraz Prawa Handlowego
  • znajomość Prawa Pracy będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presja czasu
  • odpowiedzialność i dokładność.

Co mamy do zaoferowania

  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy (sam ustalasz z przełożonym)
  • pracę hybrydową
  • biuro klasy A zlokalizowane w kompleksie Olivia Business Center
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • parking
  • cafeterię benefitową (sam wybierasz, z czego będziesz korzystać)
  • napoje, owoce, piłkarzyki i masaże
  • summer camp – coroczna impreza wyjazdowa
  • integracje.