Business Development Manager

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

W związku z ekspansją międzynarodową poszukujemy ambitnych osób do naszego Zespołu.

Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, a obsługa klienta jest Twoją mocną stroną, dołącz do nas!

Realizowane zadania

  • budowanie relacji z potencjalnymi klientami B2B
  • samodzielne prowadzenie procesów sprzedażowych
  • udział w warsztatach sprzedażowo – marketingowych.

Nasze oczekiwania

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży
  • wysoko rozwinięte obycie biznesowe i pozytywne nastawienie do ludzi
  • proaktywność w działaniu i samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • umiejętność obsługi systemu CRM
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • zainteresowanie marketingiem, e-commerce i/lub nowymi technologiami.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • pracę na inbound leadach (około 80%)
  • umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • realny wpływ na rozwój organizacji (uważnie słuchamy każdego pomysłu)
  • możliwość pracy hybrydowej (od 12 dni w biurze na kwartał)
  • współpracę z kompetentnym, bardzo zgranym zespołem (eksperci od sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem)
  • udział w szkoleniach podwyższających kompetencje
  • prywatną opiekę medyczną
  • cafeterię benefitową (sam wybierasz, z czego będziesz korzystać)
  • masaże, piłkarzyki, świeże owoce i napoje.