E-commerce and Marketplace Analyst

GdańsklubPraca zdalna

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka ds. Sprzedaży e-Commerce/Marketplace.

Realizowane zadania

  • analiza wymagań biznesowych dla realizacji strategii sprzedażowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących sprzedaży w kanałach marketplace
  • analiza produktów i kategorii produktowych w celu optymalizacji i definicji potencjałów sprzedażowych
  • wyszukiwanie trendów, zmian rynkowych oraz analiza i interpretacja danych, które mają wpływ na podejmowane decyzje związane z rozwojem biznesu i naszych klientów
  • inicjowanie nowych rozwiązań i mechanizmów zwiększających sprzedaż
  • współpraca z klientami biznesowymi oraz zespołem Account Management
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych
  • analiza rynku e-commerce pod kątem zasadności wdrażania konkretnych rozwiązań systemowych
  • prezentowanie danych związanych z wybranymi funkcjonalnościami proponowanych rozwiązań i raportowanie wyników w celu tworzenie best-practices
  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania

  • solidne doświadczenie zawodowe na stanowisku Analityka Biznesowego
  • doświadczenie w obszarze raportowania, analiz danych e-commerce lub w tworzeniu rekomendacji biznesowych dla kanałów marketplace
  • znajomość procesów handlu elektronicznego poparta doświadczeniem w branży e-commerce
  • biegła znajomość środowiska MS Office w szczególności MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość PowerBI
  • zorientowanie na cele sprzedażowe oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • systematyczność, rzetelność i dokładność w podejściu do powierzonych zadań.

Oferujemy

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń