e-Commerce Success Specialist

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, a obsługa klienta jest Twoją mocną stroną, dołącz do naszego zespołu!

Realizowane zadania

  • obsługa kont sprzedażowych naszych klientów
  • komunikacja z klientami (na poziomie B2B i B2C)
  • kontrola nad zamówieniami
  • dbałość o dobre opinie naszych klientów
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • udział w kreowaniu mechanizmów optymalizacji sprzedaży.

Nasze oczekiwania

  • wysoki standard obsługi klienta
  • obycie w komunikacji międzykulturowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów
  • inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych
  • znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego.

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń