Linux Administrator

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

O projekcie

Utrzymanie i rozwój infrastruktury dla naszego systemu, który ma za zadanie wspieranie naszych klientów w procesie sprzedazy towarów na platformach marketplace, takich jak Amazon i podobne.

Nasze technologie, narzędzia i procesy

  • Linux (Ubuntu)
  • Docker, Docker Swarm
  • GlusterFS
  • Ansible
  • Bazy danych SQL/noSQL – MongoDB, MySQL/MariaDB, msSQL
  • Redis
  • InfluxDB
  • RabbitMQ
  • Grafana
  • Prometheus
  • Telegraf
  • ElasticSearch
  • Azure DevOps
  • Scrum.

Realizowane zadania

Linux
Ansible
Bash
Docker
DB
  • utrzymanie systemów informatycznych istniejącej infrastruktury
  • proponowanie usprawnień i rozwój infrastruktury serwerowej
  • dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu niezawodności, wydajności i dostępności wdrożonych rozwiązań
  • usuwanie bieżących awarii
  • tworzenie narzędzi usprawniających oraz monitorujących pracę systemów
  • dokumentowanie stanu i zmian
  • współpraca z zespołami developerskimi.

Nasze oczekiwania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie administracji i utrzymania serwerów Linux’owych
  • praktyczna wiedza z zakresu przynajmniej jednego z narzędzi wspomagających administrację (Ansible, Puppet, etc.)
  • praktyczna wiedza języków skryptowych (Bash, Python, etc.)

Dodatkowym atutem będzie

  • wiedza z zakresu Docker, Docker Swarm, Kubernates
  • wiedza z obszaru rozwiązań chmurowych (GCP, Azure, AWS)
  • doświadczenie w procesach CI/CD (np.: Azure DevOps, Bamboo, Jenkins)
  • umiejętność zarządzania usługami bazodanowymi: MySQL/MariaDB, msSQL, MongoDB, Redis (w tym replikacja i skalowalność w/w usług)
  • znajomość narzędzi: GIT, RabbitMQ, Grafana, Prometheus, InfluxDB, ElasticSearch.

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń