Marketplace Onboarding Manager

GdańsklubPraca zdalna

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Jeśli pasjonuje Cię branża e-Commerce oraz lubisz pracować z Klientem biznesowym, dołącz do naszego Zespołu!

Realizowane zadania

  • koordynacja i prowadzenie procesu wdrożenia na marketplace’y dla Producentów i Resellerów na rynkach międzynarodowych
  • komunikacja z Klientami na poziomie B2B i budowanie relacji opartej na zaufaniu i wspólnej realizacji działań
  • tworzenie harmonogramu wdrożenia dostosowanego do potrzeb Klienta
  • tworzenie cotygodniowych raportów dla Klientów
  • szkolenia i prezentacje dla Klientów
  • konfiguracja i testy Platformy Nethansa w ramach projektu wdrożenia
  • śledzenie na bieżąco zmian, które mogą mieć wpływ na wdrożenie i integrację międzysystemową
  • dążenie do ciągłego doskonalenia i zwiększania wydajności w prowadzonych procesach
  • codzienna współpraca z innymi Działami w firmie
  • zlecanie innym Działom zadań w ramach prowadzonego procesu
  • oferowanie dodatkowych usług, a także tworzenie umów pod dodatkowo dobierane usługi.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektowym
  • doświadczenie przy realizacji projektów IT, e-Commerce, produktów i usług digitalnych (Saas)
  • doświadczenie w pracy z Klientem B2B
  • zdolność do budowania trwałych relacji
  • umiejętność odpowiadania na potrzeby Klienta w zgodzie ze strategią firmy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość branży e-Commerce
  • umiejętność pracy z wyznaczonymi KPI’ami i deadline’ami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność
  • duża odpowiedzialność
  • kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w marketplace’ach (Amazon, Kaufland.de, Allegro, eBay, itp.)
  • znajomość Hubspot’a oraz innych narzędzi CRM.

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń