.NET Developer

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

O projekcie

Tworzymy system wspierający naszych klientów w procesie sprzedaży towarów na platformach marketplace, takich jak Amazon i podobne. Integrujemy się zarówno z samymi platformami, usługami pośredniczącymi jak i z systemami ERP naszych partnerów. System zaprojektowany jest w architekturze mikroserwisowej i oferowany klientom w modelu SaaS.

Nasze technologie, narzędzia i procesy

  • ASP.NET Core MVC
  • Bazy danych SQL i noSQL (Mongo)
  • Azure DevOps
  • DDD, BDD, Architektury Microservice i Modular Monolith
  • MassTransit, RabbitMQ
  • Docker, Kubernetes
C#/.NET
MongoDB
SQL

Realizowane zadania

  • implementacja rozwiązań do wymagań stawianych przez Product Ownera
  • współpraca z zespołem w metodyce Scrum- innymi developerami, testerami, PO i Scrum Masterem
  • dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań, dokonywanie code review
  • proponowanie usprawnień w architekturze systemu i procesie tworzenia oprogramowania

Nasze oczekiwania

  • min. 3-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach ASP.NET
  • dobra znajomość C#/.NET Core
  • wykorzystywanie dobrych praktyk programowania takich jak wzorce projektowe czy SOLID
  • umiejętność pracy z bazami danych SQL i noSQL

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość Dockera, technik i narzędzi CI/CD
  • znajomość systemów kolejkowych np. RabbitMQ
  • znajomość Architektury Microservices, DDD

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń