PHP Developer (mid/senior)

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Jeżeli chcesz pracować w oparciu o najnowsze technologie oraz w praktyczny sposób je wykorzystywać dołącz do naszego zespołu IT!

Dla naszych klientów tworzymy system w modelu SaaS wspierający ich proces sprzedaży na wielu platformach marketplace, takich jak Amazon i podobne. Integrujemy się zarówno z samymi platformami, usługami pośredniczącymi (Baselinker) jak i z systemami naszych partnerów takimi jak Magento, WooCommerce, BaseLinker, systemu ERP itp.

System zaprojektowany jest w architekturze mikroserwisowej. Większość usług napisana jest w .NET Core. Komponenty odpowiedzialne za integrację z systemami klientów pisane są w PHP i komunikują się z resztą systemu poprzez szynę RabbitMQ i HTTP API. Komponenty PHP są na wczesnym etapie rozwoju i z założenia tworzone są w oparciu o najnowsze dostępne technologie.

Szukamy PHP Developera, który będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie powstających komponentów PHP. W planach jest utworzenie dedykowanego zespołu developerów PHP.

Nasze technologie, narzędzia i procesy

  • PHP 8.0
  • Symfony 6.0
  • Doctrine
  • MariaDB 8.0
  • RabbitMQ
  • React, Material UI
  • Docker
  • Azure DevOps
  • PhpStorm
  • Behat, testy manualne i automatyczne
  • Scrum, code review
PHP
Symfony
HTTP API
MySQL/MariaDB

Realizowane zadania

  • współpraca z PO nad tworzeniem US
  • analiza techniczna API usług zewnętrznych
  • implementacja nowych funkcjonalności oraz poprawa znalezionych błędów
  • odbiór techniczny zadań realizowanych przez firmę zewnętrzną.

Nasze oczekiwania

  • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w PHP
  • dobrej znajomości PHP 7/8
  • umiejętności programowania dostępu do danych w MySQL/MariaDB
  • dobrej znajomości Symfony/Doctrine
  • doświadczenia w integracji z usługami poprzez HTTP API
  • umiejętności pisania testów jednostkowych
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania.

Dodatkowym atutem będzie

  • podstawowa znajomość Dockera
  • podstawowa znajomość HTML5, JS i CSS
  • doświadczenie w integracji aplikacji e-commerce (Magento, WooCommerce, itp.)

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń