Product Owner

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Product Ownera.

Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce dołącz do naszego zespołu!

Realizowane zadania

  • definiowanie strategii rozwoju aplikacji w wyznaczonych obszarach
  • zarządzanie priorytetami rozwoju aplikacji i definiowanie milestone’ów projektów
  • modelowanie procesów biznesowych
  • pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • tworzenie dokumentacji systemowej
  • analiza koncepcji rozwiązań
  • wsparcie procesu testów i utrzymania systemów
  • analiza konkurencyjnych rozwiązań
  • identyfikacja, weryfikacja i nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi w obszarach rozwoju aplikacji.

Nasze oczekiwania

  • minimum 2 lata doświadczenia w e-commerce, idealnie na marketplacach Amazon, Kaufland lub Allegro
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Product Ownera lub w podobnej roli
  • doświadczenie w zarządzaniu polityką cenową w sprzedaży B2C będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie na kierunku informatycznym, ekonomicznym lub technicznym
  • znajomość metodologii Scrum i doświadczenie w pracy z zespołem scrumowym
  • znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych (Trade Analytics, Helium 10, Jungle Scout, Rainforest, Google Analytics)
  • zarządzanie całym cyklem produktu
  • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń