TEST AUTOMATION ENGINEER

Rekrutacja na miejscu lub online Dopasujemy się do Ciebie!

Przywiązujesz dużą wagę do szczegółów? Uwielbiasz dbać o jakość dostarczanych rozwiązań? Myślisz nieszablonowo?

Dołącz do naszego zespołu IT!

Nasze technologie

Cały zespół developerski tworzy oraz udoskonala funkcjonalności systemu w modelu SaaS dla naszych klientów. Korzystamy m. in. z:

  • ASP.NET Core MVC
  • Bazy danych SQL i noSQL (Mongo)
  • Azure DevOps
  • DDD, BDD, Architektury Microservice i Modular Monolith
  • MassTransit, RabbitMQ
  • Docker, Kubernetes
  • SpecFlow, Selenium (Python).
Selenium
Python
Postman
SQL
MongoDB

Realizowane zadania

  • tworzenie scenariuszy testowych na podstawie wymagań w User Story
  • tworzenie testów automatycznych
  • przeprowadzanie testów manualnych
  • weryfikację zadań w kierunku zgodności z wymaganiami.

Nasze oczekiwania

  • komercyjne doświadczenie przy testowaniu aplikacji Web w minimum 2 projektach
  • umiejętność tworzenia testów automatycznych
  • znajomość narzędzi takich jak Selenium, Postman
  • podstawowa umiejętność korzystania z baz danych SQL i noSQL.

 Mile widziane

  • znajomość zagadnień z dziedziny testów bezpieczeństwa
  • wiedza na temat testów wydajnościowych
  • podstawy Dockera.

Co mamy do zaoferowania

Umowę o pracę lub B2B
Współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
Elastyczne godziny pracy
Wartości
Summer camp
Realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu
Integracje
Komfortowe warunki pracy (biuro klasy A)
Praca w przyjaznej atmosferze
Możliwość częściowej pracy zdalnej
Prywatną opiekę medyczną
Napoje, owoce, piłkarzyki, masaże
Pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń